A A A

WidzewiacyW dniu 1 czerwca 2012 r. kibice ze zgierskiego fanklubu Widzewa Łódź przygotowali zestawy upominków dla dzieci, które zostały rozdane na obchodach Dnia Dziecka w Miejskim Parku w Zgierzu. Wśród gadżetów znalazły się widzewskie kolorowanki, specjalnie wydane smyczki, kalendarzyki, zakładki do książek, długopisy, plakaty oraz vlepki.

Po zawitaniu do Parku Miejskiego młodzi mieszkańcy Naszego miasta natychmiast zainteresowali się widzewskimi upominkami. Przedstawiciele naszego fanklubu zostali otoczeni chmarą uśmiechniętych dzieciaków. Każdy młody człowiek chciał dostać choćby najdrobniejszy upominek. Ku naszej radości młodzi mieszkańcy Zgierza cieszyli się z każdego upominku, który wpadł w ich ręce. Nie zabrakło również dziewcząt, które podobnie jak chłopcy, chciały dostać gadżet w barwach łódzkiego Widzewa. Gadżety cieszyły się zainteresowaniem nie tylko wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta, ale również osób dorosłych.
 
W dniu 3 czerwca 2012 r. na obiekcie ZKS „Włókniarz” Zgierz odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej roczników 2004 i młodszych z udziałem m.in. Włókniarza Zgierz, Widzewa Łódź, SMS Łódź, Pogoni Zduńska Wola i Warty Sieradz. Turniej wygrali młodzi chłopcy z łódzkiego Widzewa.

Kibice Widzewa ze Zgierza ufundowali nagrody w postaci smyczek, kalendarzyków, kolorowanek i vlepek dla trzech najlepszych drużyn turnieju oraz nagrody indywidualne.

Więcej zdjęć w naszej Galerii.
                                                                                                                                                                 

źródło: Widzewiacy ze Zgierza

 

 

 

 

.