A A A

Klasa 3D z Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego im. R. Traugutta w Zgierzu zgłosiła się do Plebiscytu „Najfajniejsza Klasa”. Plebiscyt organizowany jest przez Express Ilustrowany oraz Joannę Skrzydlewską, poseł do Parlamentu Europejskiego. Główną nagrodą jest wyjazd na czterodniową wycieczkę do Brukseli i do Parlamentu Europejskiego.

Klasa 3D otrzymuje szansę wyjazdu na niezapomnianą wycieczkę, która będzie zakończeniem ich pobytu w liceum i ostatnią wspólną wycieczką. Czy to nie jest miłe zakończenie szkoły? Oczywiście jeśli tylko Klasa 3D wygra. Dlatego członek tej klasy, Jakub Grzybowski, zwraca się do wszystkich Czytelników EZG.INFO.PL z prośbą o głosowanie na klasę 3D.

Pierwszy sposób to wypełnienie kuponów, które dostępne są w każdym bieżącym wydaniu Expressu Ilustrowanego. Kupony należy dostarczyć do redakcji Expressu lub do członka klasy 3D (można w tej sprawie także skontaktować się z naszą redakcją). Pomocne będzie również zbieranie niewypełnionych kuponów, ponieważ każdy może oddać dowolną liczbę głosów.

Drugi sposób to głosowanie przez SMS. W takim wypadku wysyłamy wiadomość o treści „KLASA.1” (1 to numer startowy klasy) pod numer 72355. Koszt to tylko 2,46 zł z VAT, co jest niską sumą w stosunku do ceny wyjazdu. Tak jak w przypadku kuponów, ilość wysłanych SMS-ów jest dowolna.

Serdecznie dziękuję za wszystkie głosy. Życzcie nam powodzenia oraz głosujcie!

Jakub Grzybowski

.