A A A

 

18 kwietnia 2012 r. o godzinie 19.00 w Sali Teatralnej im. Artura Mikulskiego Miejskiego Ośrodka Kultury w Zgierzu) zagra zespół PINK FREUD. Koncert odbędzie się w ramach cyklu „W Dobrym Tonie”.

Grupa ma w dorobku pięć płyt studyjnych i dwie koncertowe. Na czele zespołu stoi Wojciech Mazolewski, grający na gitarze basowej, kontrabasie, znany z wielu innych projektów muzycznych, takich jak: Paralaksa, Bassisters Orchestra, Tymon Tymański Yass Ensemble, Baaba.

Charakter comiesięcznych wydarzeń w cyklu „W Dobrym Tonie” jest wyjątkowy, bo bierze w nich udział kameralna grupa sześćdziesięciu odbiorców, nastawionych na niebanalny poziom prezentacji muzycznych. Bilet wstępu kosztuje 40 zł (można dokonywać rezerwacji telefonicznie (42) 716 26 18 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." mce_href="mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank" style="font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;color:rgb(89, 89, 89)">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Magdalena Kłosowska
Miejski Ośrodek Kultury w Zgierzu

.