A A A

Klub AgRafKa zaprasza wszystkich, którzy mają bałagan w sercach, bajzel w głowach i wciąż wierzą w czystą muzyczną energię. To dla Was zagra w najbliższy piątek BAJZEL! Start tradycyjnie o 20.00. Bilety - 10 zł.

Bajzel - to niespokojny, artystyczny duch, który sam komponuje, pisze teksty i nagrywa wszystkie dźwięki. Przy pomocy zapętlania sampli perkusyjnych, gitar granych oraz wokali śpiewanych przez niego na żywo tworzy muzykę do złudzenia brzmiącą jak kilkuosobowa formacja. Jego charyzmatyczne występy, przysporzyły mu sporo fanów w całej Polsce. Muzyk ma na swoim koncie trzy świetnie przyjęte płyty. Współpracował m.in. z Pogodno, Hey, Tymon & Transistors.

Jego ostatnie dzieło „Mała Wulgaria” [Mystic Production, 2011] jest kontrą do poprzedniego krążka „Miłośnij” [Biodro Records, 2009]. Na „Miłośnij” znajdziemy dojrzałe, osobiste i przemyślane kompozycję, natomiast na nowszej niestandardowe zestawienia różnorodnych styli oraz zadziorne teksty, będące opisem świata z zakrapianym ciętym dowcipem. Zarówno na płytach jak i na koncertach można dostrzec, że Bajzel to nic innego jak starannie zaplanowany, zwariowany i niekontrolowany chaos.

posłuchaj: http://www.myspace.com/bajzel

.