A A A

Nie masz pomysłu jak obchodzić rozpoczęcie wiosny? Męczy Cię głód nowych wrażeń i chęć dobrej zabawy? Rozpiera Cię energia, gdy wszystko budzi się do życia? Wobec tego mamy coś dla Ciebie! W sobotę 17 marca zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Zgierzu (ul. Mielczarskiego 1). Zainteresowane osoby w każdym wieku będą mogły wziąć udział w trzech warsztatach, w których będziemy uciekać z różnymi rodzajami kultury!


 

Nie masz pomysłu jak obchodzić rozpoczęcie wiosny? Męczy Cię głód nowych wrażeń i chęć dobrej zabawy? Rozpiera Cię energia, gdy wszystko budzi się do życia? Wobec tego mamy coś dla Ciebie!

W sobotę 17 marca zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Zgierzu (ul. Mielczarskiego 1). Zainteresowane osoby w każdym wieku będą mogły wziąć udział w trzech warsztatach, w których będziemy uciekać z różnymi rodzajami kultury!

  • Kultura obywatelska (10.00 - 11.00) - Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich ,,EZG" zaprasza do rozmowy o tym, dlaczego warto być aktywnym obywatelem na poziomie samorządu lokalnego; gościem specjalnym będzie pan Grzegorz Maciński, wiceprzewodniczący Rady Miasta Zgierza.
  • Kultura artystyczna (*) - na te warsztaty zaprasza Miejski Ośrodek Kultury w Zgierzu; MOK będzie trzymać w napięciu, jaka tematyka zostanie poruszona, może muzyczna, może plastyczna... na pewno będzie profesjonalnie i interesująco! (*) godziny zostaną podane niebawem
  • Kultura ludowa (godz. 12.30 - 13.30) - coś dla tych, którzy chcą poznać tajniki ludowych strojów i tradycji - specjalne spotkanie przygotował Zespół Pieśni i Tańca „Boruta”. Z „Borutą” ludowość jest zawsze na topie!

Warunek uczestnictwa w warsztatach jest jeden - należy do piątku 16.03 napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i się zgłosić (liczba miejsc ograniczona). Kolejnym krokiem jest przyjście w sobotę do Miejskiego Ośrodka Kultury w Zgierzu. Nie wahajcie się i nie zastanawiajcie, bo dobra zabawa może przejść Wam tuż obok nosa!

Warsztaty są elementem Gry Miejskiej „Ucieknij z Kulturą”, którą 22 marca 2012 r. dla uczniów zgierskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, organizuje Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich „EZG” we współpracy z Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu. Do uczestnictwa w warsztatach zapraszamy jednak także te osoby, które nie biorą udziału w Grze Miejskiej!

Partnerami akcji „Ucieknij z Kulturą” są: Miejski Ośrodek Kultury, Zespół Pieśni i Tańca „Boruta”, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Zgierzu, Language Station, Fabryka Urody.

.