A A A

 

W 47. notowaniu Łódzkiej Listy Przebojów znalazły się aż dwa utwory zgierskiego zespołu BOSO. Prócz mającej szansę na powrót na szczyt „Muzyki”, nowością są „Rajskie Damstopy”. Możecie wesprzeć grupę swoimi głosami!

26 lutego awans na drugie miejsce Listy zanotowała „Muzyka”. Utwór ten już raz znalazł się na szczycie (17. notowanie). Nowością na szóstej pozycji jest nowy kawałek BOSO, czyli „Rajskie Damstopy”. Przy wsparciu głosów fanów zespołu, BOSO znów może wrócić na pierwsze miejsce Listy.

Sposoby głosowania:

1. Wyślij SMS pod numer 71051 o treści plaster.top.numerutworu. Koszt jednego SMS wynosi 1 zł plus vat. Korzystając z tej opcji masz szansę zdobyć podwójne zaproszenie do kina Cytryna.

2. Wyślij maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." mce_href="mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." style="font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;color:rgb(89, 89, 89)">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o temacie "Lista Przebojów". W treści wpisz wykonawcę i tytuł utworu oraz swoje imię i nazwisko. Przy tej opcji nie masz szans na nagrody.

UWAGA!! Od 2012 roku Lista będzie organizowana do dwa tygodnie. Głosować możecie do 11 marca do godz. 21. Około dwudziestej drugiej pojawią się wyniki czterdziestego ósmego notowania.

Aby zagłosować na utwory zespołu BOSO należy wysłać SMS na nr 71051 o treści plaster.top.37 (Muzyka) lub o treści plaster.top.69 (Rajskie Damstopy). Można także wysłać maila (zgodnie z instrukcją).

Więcej szczegółów znaleźć można na stronie ŁLP.

.