A A A

 

Klub AgRafKa zaprasza na koncert zespołu Nowica 9. Znana z występu m.in. na Ogniu w Głowie w Zgierzu grupa zagra 3 lutego o 20.00. Wstęp – 12 zł.

Muzykę Nowicy 9 trudno jednoznacznie zakwalifikować do jednego nurtu muzycznego. Jest to mocno energetyczna muzyka, z ciekawym zdecydowanym basem, rozbudowaną rytmicznie perkusją, oryginalnym brzmieniem gitary. Do tego melodyjne, czasem przypominające lata 70. klawisze i saksofon którego dźwięki, są jakby na nowo zapisanymi, przed chwilą usłyszanymi melodiami. A to wszystko doprawione zaskakującymi wokalizami. Zespół Nowica 9 to nowa jakość rozumienia i tworzenia muzyki. Słuchając ich koncertów ma się świadomość uczestniczenia w czymś wyjątkowym, radosnym, świeżym a przede wszystkim prawdziwym.

Nowica 9 to w prostej linii kontynuacja projektu, który nazywał się kiedyś "Zabrzańska Orkiestra Rockowa" z Nowicy.Podstawowy skład to: Bolek - gitara basowa, śpiew; Uschi - saksofon; Mirek - perkusja; Astek- klawisze i wokal; Melon - gitara oraz Lewy - gitara basowa.

Zespołu posłuchać można na www.myspace.com/nowica9

 

.