A A A

Klub AgRafKa zaprasza na koncert zespołu Low-Cut, który odbędzie się 13 stycznia o 20.00. Bilety: 10 zł. Chociaż Low-Cut to zupełnie nowa nazwa na polskiej scenie alternatywnej, grupa nie jest tworzona przez nowicjuszy!

Większość składu Low-Cut ma za sobą dziesiątki koncertów w kraju i zagranicą, występy na takich festiwalach jak OFF, Opener czy chociażby w radiowej Trójce. Jednak Low-Cut to nowy rozdział w karierze młodych artystów. Grupa powstała na gruzach ostrzeszowskiej kapeli Let The Boy Decide. Teraz muzycy znani z Let The Boy Decide wracają! Z nowym wokalistą, nowym materiałem i nową nazwą – Low-Cut. W październiku do sklepów trafi ich album „LTBD".

Wokalistą Low-Cut jest Rafał Sztucki. Wspierają go muzycy znani z Let The Boy Decide: Łukasz Hoja (klawisze), Krzysztof Szymasek (gitara basowa), Krystian Pilarczyk (perkusja) i Michał Jamroży (gitara). Zespół gra muzykę trudną do zaszufladkowania. To brzmienie osadzone gdzieś między americaną a indie rockiem. Tradycyjne instrumentarium rockowe uzupełniają ciepłe brzmienia pianina rhodes oraz saksofonul. Te urozmaicenia dodają muzyce wielowątkowości i oryginalności.

 

.