A A A

Duet muzyczny Julya & taktyczny wojtek zaprasza na swój debiut koncertowy, który odbędzie się 11 sierpnia o 21.00 w Foto Cafe 102 przy ul. Piotrkowskiej 102. Wstęp na koncert „Live Looping Night” jest bezpłatny!

Ona – wiecznie śpiewająca, tworząca, szukająca swojej muzycznej drogi... On – wszechstronnie uzdolniony beatboxer, grający na wszystkim co wpadnie mu w ręce... Połączyła ich miłość do muzyki! Razem tworzą bardzo ciekawy i niesamowicie zgrany duet, nie tylko na scenie... 

Julya (Julia Szwajcer) to charyzmatyczna wokalistka o mocnym głosie i dużej skali. Doskonale odnajduje się w wielu gatunkach muzycznych - swoich sił próbowała już w poezji śpiewanej, muzyce pop, rockowej, w ostatnim czasie zaczęła tworzyć reggae, soul, jazz... Obecnie występuje w Zespole BOSO, który gra muzykę z pogranicza reggae, soulu, funku. Występowała też gościnnie z innymi, zaprzyjaźnionymi zespołami i wokalistami. Obecnie studiuje na kierunku muzycznym, gdzie dalej kształci swój głos. Julya oprócz tego, że śpiewa, pisze też teksty i zajmuje się komponowaniem piosenek, uczy się grać na pianinie i gitarze. W wolnych chwilach łapie za djembe.

taktyczny wojtek interesował się muzyką od najwcześniejszych lat. Już w podstawówce zaczął uczyć się gry na keyboardzie, jednak to mu nie wystarczyło. Zaciekawił go beatbox i to właśnie z nim pozostał na dłużej. Taktyczny specjalizuje się przede wszystkim w szeroko pojętej muzyce klubowej, najlepiej czuje się w takich gatunkach jak: dubstep, techno, dnb, hip hop, itp. Pewnego dnia postanowił zaopatrzyć się w „magiczną skrzynkę” (kaoss pad 3), która daje ogrom możliwości jeśli chodzi o tworzenie własnej muzyki, posiada wiele efektów, z których korzystają przede wszystkim dj’e, ale jest też świetnym narzędziem dla beatboxerów i wokalistów. taktyczny wojtek nie jest ani typowym beatboxerem, ani dj’em, można go zatem nazwać voicejayem. Jeśli chcecie się przekonać co takiego robi voicejay, to koniecznie musicie zobaczyć taktycznego wojtka w akcji!

Julya & taktyczny wojtek poznali się na początku 2011 roku i postanowili coś razem stworzyć. Muzyka jaką tworzą to coś zupełnie nowego. Za pomocą beatboxu, wokali, „magicznej skrzynki”, gitar i keyboardu, tworzą utwory wywodzące się ze znanych już gatunków muzycznych, będące jednak czymś nowym w ich wykonaniu. Duet na koncertach prezentuje własne kompozycje, jak i znane i lubiane przeboje w swoich aranżacjach. Z racji tego, iż łączą różne style, ich muzyka cieszy się ciepłym przyjęciem wszędzie gdzie się pojawią. Zachęcamy więc do zapraszania duetu do swoich pubów i klubów na krótkie, pokazowe występy, bądź pełne koncerty.

"Od połowy sierpnia Julya & taktyczny wojtek ruszają ze swoją muzyką na podbój świata!  Zapraszamy Was zatem bardzo gorąco na koncerty. Do zobaczenia!”mówi duet.

EZG.INFO.PL poleca!.