A A A


Utwór „Muzyka” Zespołu BOSO znalazł się na 1. miejscu 17. notowania Łódzkiej Listy Przebojów! Sukces tym cenniejszy, że była to najwyżej notowana w tym tygodniu nowość na Liście.

Tygodniowa przerwa w naszej Łódzkiej Liście Przebojów spowodowała spore przetasowanie w Top 10” – podsumowali organizatorzy ŁLP. Pojawiły się w niej 4 nowości (w tym „Muzyka”), a dotychczasowy lider Heretikon i „Nasi Pogańscy Przodkowie” spadł na 5. miejsce.

„Nowość w Top 10 i od razu na pierwszym miejscu. Ciekawe jaki wpływ na to miało, poza samą muzyką, że Boso to bardzo sfeminizowana kapela. Muzyka którą grają to trochę mieszanka reggae, chilloutu, jazzu, ale miejscami zabrzmi lekko rockowo czy funkowo.. Czasem grają w cztery osoby, czasem w osiem...” – tak o BOSO można przeczytać na stronie ŁLP.

Łódzką Listę Przebojów można słuchać i oglądać w TV Toya, w programie Kotłownia Sławka Maciasa (premiera - środa o 21:50).

Sposoby głosowania:

1. Wyślij SMS pod numer 71051 o treści plaster.top.numerutworu. Koszt jednego SMS wynosi 1 zł plus VAT. Korzystając z tej opcji masz szansę zdobyć podwójne zaproszenie do kina Cytryna.

2. Wyślij maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o temacie "Lista Przebojów". W treści wpisz wykonawcę i tytuł utworu oraz swoje imię i nazwisko. Przy tej opcji nie masz szans na nagrody.

Głosowanie potrwa do 26 czerwca do godz. 19. Ok. godz. 20 pojawią się wyniki osiemnastego notowania.

 

„Głosujemy dalej, fajnie byłoby się utrzymać na tej pozycji! Dziękujemy i zachęcamy do dalszego głosowania! Pozdrawiamy i radujemy się niezmiernie! Bosa ekipa ściska Was mocno!” – piszą członkowie Zespołu BOSO, zachęcając do głosowania na swoją piosenkę. Aby zagłosować na „Muzykę” należy wysłać maila (pkt. 2. „Sposoby głosowania”) lub wysłać SMS o treści: plaster.top.37 na numer 71051.

W poczekalni zestawienia znajduje się też inny utwór ze Zgierza. „Hip-hop to my” zespołu Citizen był już nawet na 3. miejscu w 15. notowaniu ŁLP. Zagłosować na nich można poprzez maila (pkt. 2. „Sposoby głosowania) lub SMS o treści: plaster.top.18 na numer 71051.

EZG.INFO.PL gratuluje zgierskim zespołom i zachęca do głosowania!

 

Więcej informacji na stronie 17. notowania Łódzkiej Listy Przebojów.

.