A A A


Klub AgRafKa zaprasza do siebie 4 czerwca.  Z kilku powodów: koncert zespołu „Chory na Odrę”. Ponadto w planach jest zlot bywalców Klubu MocArta oraz lampka szampana z okazji 7. urodzin Klubu.

Zespół „Chorzy na Odrę” rozpocznie grać od godziny 20.00. Bilety – 10 zł. Klub AgRafka gwarantuje, że „będzie radośnie, ekspresyjnie i gorąco. Wiadomo - krew nie woda, wyszaleć się musi. Szczególnie w taki piękny czerwcowy wieczór”.

 

Oto krótka charakterystyka zespołu ze Szczecina: "Elokwentni, emocjonalni, ekstrawaganccy. Wspólnie cierpią na wyjątkowo groźny zespół. Nurt, którym płyną Chorzy na Odrę, to rock społeczny, zaś brzmienie zespołu cechuje fuzja gitar z elektroniką. Od strony literackiej ich skojarzeniowa papka przeplata kulturę salonów i szczerość rynsztoka. Ostry niczym brzytwa język lidera bezkompromisowo celuje w problemy społeczne, kulturowe, a nade wszystko osobiste. Nie ma litości dla siebie, nie ma jej dla słuchacza."

 

Zespołu można posłuchać na ich stronie myspace.com/chorzynaodre

 

W sobotę odbędzie się także długo wyczekiwany zlot bywalców naszego legendarnego poprzednika - Klubu MocArta. A z okazji 7. Urodzin Klub AgRafKa poczęstuje lampką szampana.

 

źródło: agrafka-zgierz.pl

.