A A A


W najbliższy weekend w
Parku Miejskim i na stadionie MOSiR oraz w wielu innych miejscach będą odbywały się imprezy i wydarzenia zorganizowane z okazji Święta Miasta Zgierza.

W sobotę, 4 czerwca będziemy promować płytę MuZgi 2011 - Muzyczny Zgierz, którą MOK wydaje po raz czwarty. Na krążku znalazła się rekordowa ilość utworów. Wśród wykonawców należy wymienić: MusLi, Kredens Acoustic, BOSO, Citizen, Jolantę Bibel i Krzysztofa Bednarka, Yankel Band, Kumamę i 13 innych. Pierwsze cztery zespoły wystąpią w Parku Miejskim w godz. 15.00 - 17.40. Kumama natomiast będzie supportować gwiazdę wieczoru, czyli KORĘ!

Zapraszamy do Parku po bezpłatne egzemplarze płyt!

W trakcie koncertu Prezydent Miasta Zgierza dr Iwona Wieczorek wręczy nagrodę Weronice Granosik z Gimnazjum nr 2, która zaprojektowała okładkę tegorocznej płyty.

"Dziękujemy za udział w ankiecie badającej Wasze preferencje muzyczne związane ze Zgierzem. Ku zaskoczeniu najwięcej głosów zdobyły zespoły, których jeszcze nie usłyszymy na MuZgach (Cyrograf i 4Example), ale na pewno otwiera się przed nimi droga w kolejnej edycji. Poczekamy - zobaczymy ;) "

źródło: mokzgierz.pl

.