A A A

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na spektakl "Władza" w wykonaniu grupy teatralnej "Maniek", który będzie grany w dniu 27.04.2011 r. o godz. 18.30 na scenie teatralnej MDK-u.
Wstęp wolny!

Na IX DOLNOŚLĄSKICH SPOTKANIACH TEATRÓW MŁODZIEŻOWYCH „CHOCHOŁ 2011” które odbyły się 8-9 kwietnia 2011 w Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu Teatr Maniek ze swoim najnowszym spektaklem „Władza” zdobył I nagrodę w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.


Reżyserią i scenariuszem do spektaklu zajęła się Pani Elżbieta Gorzka-Kmieć – opiekun grupy. Młodzi aktorzy występujący w spektaklu to: Paula Baranowska, Natalia Walczak, Joanna Ignaczak, Ewa Filipińska, Sandra Lesiakowska, Klaudia Borycka, Aleksandra Henni, Agata Pyrzanowska, Agnieszka Perka, Cezary Manista, Cezary Zięba. Scenografia: Elżbieta Gorzka - Kmieć i grupa teatralna Maniek. 

Jury bardzo wysoko oceniło spektakl: scenariusz, reżyserię, grę aktorską, oprawę muzyczną i świadomość sceniczną aktorów. Publiczność była pod wrażeniem warsztatu aktorskiego członków teatru „Maniek”. Jest to kolejny przykład na to że na tytuł Miejsca Odkrywania Talentów przyznany przez Paną Minister Edukacji Narodowej Katarzynę Hall Młodzieżowy Dom Kultury w pełni zasługuje. 

 
Bogusława Łuczak-Filipiak 

 

 

.