A A A

nerville plyta

Metalowe zespoły Nerville i Neurotic Serenity zagrały na scenie Klubu AgRafKa w sobotę 9 kwietnia. Zgiersko-łódzki zespół Nerville promował podczas koncertu materiał z nowej płyty "The Grand Design".

Grupa Nerville powstała w 2004 roku. - Brzmienie zespołu jest wypadkową zróżnicowanych gustów nas wszystkich, ale da się usłyszeć duży wpływ szwedzkiego rocka i metalu - mówią sami o sobie. - Nasze kompozycje składają się z ciężkich riffów przeplatanych spokojnymi motywami połączynymi razem w progresywny krajobraz. W 2016 zespół nagrał i wydał swój debiutancki album "The Grand Design". W obecnym składzie grupy są: Paweł "Harnaź" Trzciński (wokal, gitara), Krzysztof Śmiałkowski (gitara), Michał Żuchowski (bas), Marcin Karpiński (perkusja).

Rozmowa Marcina Szcześniaka z zespołem Nerville:

(4:29)

Drugi zespół tego wieczoru, Neurotic Serenity, powstawał od 2005 roku i grał do 2008. Na poczatku 2012 roku grupa ponownie zwarła szyki i zaczęła aktywnie działać na scenie. Skład zespółu: Johnny - gitara i wokal,  Łukasz - gitara, Marcel "Necromessiah" - gitara basowa, Paweł Śpiechowicz - perkusja.

Rozmowa Marcina Szcześniaka z zespołem Neurotic Serenity:

(2:57)

.