A A A

keep rockinW sobotę 21 marca w Klubie AgRafKa wystąpią dwa zespoły: Keep Rockin' i State Urge. Koncert zapowiada się rockowo choć z domieszką innych gatunków muzycznych. Start o 20.00, bilety 10/15 zł.

Zespół KEEP ROCKIN' powstał we wrześniu 2008 roku pod skrzydłami Włocławskiego Centrum Kultury. Ich teksty poruszają tematy na ogół związane z człowiekiem, jego dylematami i emocjami. Muzyka Keep Rockin' charakteryzuje się brzmieniem typowym dla rocka i prog-rocka z elementami metalu. W utworach można usłyszeć zarówno cięższe brzmienia wzbogacone fragmentami nietypowych podziałów rytmicznych, jaki i klimaty czysto balladowe.

 

state urge

State Urge to zespół z Gdyni złożony z czterech muzyków, których połączyła wspólna pasja do tworzenia niebanalnej muzyki, którą aktualnie trudno jest zaszufladkować. Grają white rock – autorski gatunek. Z jednej strony głęboko zakorzeniony w klasycznym rockowym brzmieniu, a z drugiej strony niepretensjonalny i świeży, a ponad wszystko emocjonalnie szczery. Ich debiutancka płyta została uhonorowana prestiżową nagrodą im. Roberta Roszaka za najlepsze polskie wydawnictwo progresywne roku 2013. Premiera cyfrowa i sklepowa płyty “Confrontation” odbyła się 19 grudnia 2014.

.