A A A

marek majewskiW ramach cyklu "W Dobrym Tonie" w Miejskim Ośrodku Kultury wystąpi Marek Majewski, kompozytor, śpiewający poeta i satyryk, felietonista i szantymen. Koncert odbędzie się 25 marca o 19.00.

Marek Majewski w swoim dorobku autorskim ma m. in. płyty "Piosenki dziecinne" - 1998, "Czasy lewej kasy" - 2005, płytę żeglarską "Szantyryk szantymentalny" - 2008, płytę "Tylko z gitarą" - 2011, kasetę wideo "Latający teatrzyk U`Lotka" z autorskim programem kabaretowym a także książkę "Pies też człowiek, czyli wiersze psubrata" - 2010.

Znany jest z łamów tygodnika "WPROST", gdzie stworzył nową formę felietonu w formie fraszki, następnie z tygodnika "Newsweek" i dziennika "Polska", radiowego magazynu "ZSYP", programów "Kawa czy herbata" i "Sprawa dla reportera" oraz "Kabaretowa Lista Przebojów". Obecnie stały współpracownik Programu III Polskiego radia, jako autor i prezenter cyklu "W poszukiwaniu straconego sensu".

Autor wielu piosenek, wierszy i bajek dla dzieci, drukowanych kiedyś w "Świerszczyku", a obecnie między innymi w szkolnych podręcznikach do języka polskiego. W telewizyjnej "Ciuchci" stworzył postać Pana Poety. Wieloletni artysta kabaretów "Pod Egidą" i "Sześćdziesiąt minut na godzinę".

W Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu wystąpi z recitalem autorskim - "Ze śpiewnika satyryka". To stale aktualizowany program kabaretowy o Polsce i Polakach w ujęciu nie tylko satyrycznym, ale także ciepłe spojrzenie na nasze wspólne sprawy bez względu na miejsce zamieszkania.

Bilety: 15 zł (ulgowy) / 25 zł (normalny).

.