A A A

djwika 07Na zaproszenie Zgierskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku do Zgierza z okazji Dnia Kobiet przyjechała DJ Wika. Na dyskotece zorganizowanej w restauracji Raj bawiło się ponad 150 osób.

fot. Anna Zarzycka

Były życzenia i kwiaty dla zgierskich Pań - w imieniu władz Miasta życzenia paniom złożył Robert Chocholski, Sekretarz Miasta Zgierza, a w imieniu ZU3W, Prezes Alina Łęcka-Andrzejewska. Oczywiście był wspaniały tort i toast. Niespodzianką był występ trzech  dziecięcych grup tanecznych ze Spółdzielczego Domu Kultury SEM.

Fotorelacja z imprezy

Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa. DJ Wika, seniorka z pasją, doskonale wie, jaką muzykę kocha pokolenie 50+. W rytm dobrze znanych muzycznych przebojów rozpoczęło się prawdziwe dyskotekowe szaleństwo. Ochoty do zabawy ani sił nie brakowało. Dyskotekowy "szał ciał" trwał do północy. Seniorzy udowodnili, że lubią i potrafią się wspaniale bawić.

- Gram od 16 lat, dyskoteka to mój sposób na życie - mówi DJ Wika. - Jeżeli człowiek jest aktywny, zajęty i ma cele w swoim życiu, nie myśli o przemijaniu, o tym że czas upływa, nie czuje się stary - przekonuje.

Rozmowa Anny Zarzyckiej z DJ Wiką

(11:45)

W pamięci zgierskich seniorów i seniorek na długo pozostaną wspaniałe wspomnienia prawdziwego, dyskotekowego szaleństwa, jakie zafundowała Wirginia Szmyt.

.