A A A

mikromusic trioMiejski Ośrodek Kultury zaprasza na kameralną odsłonę zespołu Mikromusic. 25 lutego o godz. 19.00 w ramach cyklu „W Dobrym Tonie” na scenie MOK wystąpi wrocławska formacja Mikromusic Acoustic Trio.

Tworzą ją: Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński i Robert Szydło. Wykorzystując trzy akustyczne instrumenty (gitarę, ukulele i kontrabasik poziomy) budują nie tylko niepowtarzalny mikroklimat na scenie, ale także czystą wieź z odbiorcami. Ich piosenki traktują o przemijaniu, tęsknocie za dobrem i naturą, o śmierci i końcu wszechświata.

Natalia Grosiak - utalentowana wokalistka, tekściarka i kompozytorka. Śpiewa zarówno jazz, jak też swobodnie porusza się w klimatach muzyki klubowej i trip hopowej. W 2006 roku reprezentowała Polskę w Melbourne na Red Bull Music Academy, co zaowocowało wieloma featuringami u zagranicznych artystów.

Dawid Korbaczyński - gitarzysta i producent, współzałożyciel Mikromusic. Odpowiedzialny za produkcję ostatniej płyty „Piękny koniec”. Jeden z najbardziej aktywnych wrocławskich gitarzystów. Na co dzień gra również w Żarówkach, czyli zespole znanego w całej Polsce kabaretu Neonówka.

Robert Szydło - ceniony przez środowisko muzyczne i uznawany za jednego z najlepszych basistów w Polsce. Producent oraz realizator. Odpowiedzialny za miksy wszystkich krążków Mikromusic. Producent pierwszych trzech płyt zespołu.

Lutowy koncert Micromusic realizowany jest  w ramach projektu Wino-Granie, którego celem jest rozpowszechnianie kultury picia wina, stwarzanie okazji do spotkań z bliskimi oraz wzbogacanie wiedzy na temat win.

Bilety do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. Mielczarskiego 1). Cena: 15 zł ulgowy/25 zł normalny.

.