A A A

KMN23 października 2014 r. o godz. 20.00 na hali sportowej MOSiR w Zgierzu wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Ceny biletów to 50 zł.

Program występu KMN składa się z najnowszych, nieprezentowanych jeszcze w telewizji utworów. Przeżyjemy m.in. próbę generalną spektaklu podczas której aktorzy zmęczeni występami w reklamach na potęgę mylą kwestie oraz zwiedzimy mieszkanie nuworysza z nim w roli przewodnika. Całość uzupełnią doskonałe jak zawsze piosenki starannie zaaranżowane przez Orkiestrę Moralnego Niepokoju.

Na koniec nie zabraknie bisów – a tam największe przeboje. Czas trwania programu to prawie 2 godziny - Ceny biletów to 50 zł.

Indywidualnie bilety można nabyć w Hali Dużej (pokój nr 2) przy ul. Wschodniej 2, w Biurze Podróży Viva przy ul. Długiej 5 w Zgierzu, w Biurze Podróży Viva przy al. Piłsudskiego 5 (Kino Silver Screen) w Łodzi lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl Zamówienia zbiorowe przyjmujemy pod numerem: tel: (41)361-80-47.

KONKURS

Dziękujemy wszystkim za przesłanie zgłoszeń w naszym konkursie! Początki Kabaretu Moralnego Niepokoju sięgają 1993 roku, choć jako oficjalną datę członkowie KMN uznają także 1996 rok - uznawaliśmy w konkursie obie odpowiedzi.
Wśród laureatów konkursu, których nagrodzimy podwójnym zaproszeniem na występ Kabaretu w Zgierzu znaleźli się: Mikołaj Płatak i Anna Ostrowska. Ze względu na dużą liczbę maili postanowiliśmy także nagrodzić gadżetami serwisu EZG.INFO.PL i Radia EZG cztery kolejne wylosowane osoby: Daniela Kondrasiaka, Igę Dyjaczyńską, Szymona Olejniczaka i Joannę Łuczak. Szczegółowe informacje przesłaliśmy mailowo.
Pozostałym uczestnikom i uczestniczkom konkursu gorąco dziękujemy za udział i zachęcamy do śledzenia naszej strony w poszukiwaniu kolejnych okazji do wygranych!

.