A A A

 

meskipunktwidzeniaLetnie koncerty w ogrodzie MOK to cykl wydarzeń muzycznych, w których wziąć udział może każdy, komu tylko bliska sercu jest dobra muzyka. W najbliższą niedzielę 20 lipca o 19.00 wystąpi tam zespół Męski Punkt Widzenia.

Szanty – muzyka mórz i oceanów, a raczej starych i młodych wilków morskich. Żeglarze najczęściej śpiewają o sztormach, sporej dawce grogu oraz o ukochanych kobietach w portach całego świata. Z pewnością zgodzą się z tym muzycy z Męskiego Punktu Widzenia – Tomasz Stanisławski, Krzysztof Staśkowiak, Robert Miżyński i Rafał Witman. Jak sami o sobie piszą: Reaktywowali się niecałe siedem lat temu, zmężnieli, założyli rodziny i obecnie koncertują w całej Polsce. Muzyka żeglarska, którą grają to mieszanka bluesa, rocka i folku, a lekko zawadiacka natura tego męskiego zespołu sprawia, że grane przez nich utwory są dynamiczne i pełne niespodzianek. 

Na koncert zaprasza Elżbieta Gortat z Miejskiego Ośrodka Kultury w Zgierzu

 (1:14)

Jak zapewniają organizatorzy – nie trzeba brać ze sobą patentu żeglarskiego, szalupy ratunkowej oraz kamizelki ratunkowej. Wystarczy dobry humor i odrobina żeglarskiej ogłady. W jakiś morski trunek można będzie się zaopatrzyć w Klubie AgRafKa, przy barze którego obudził się już nie jeden rozbitek.

 

.