A A A

kocham cie ksiazkoZ okazji walentynek - święta zakochanych Filia PBW w Zgierzu zaprasza dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców do udziału w II edycji literackiego konkursu walentynkowego "Kocham Cię, Książko". Napisz, jak bardzo i dlaczego kochasz książki.

Zadanie konkursowe polega na napisaniu krótkiego e-maila, zawierającego wyznanie miłosne. Najpiękniejsze listy zostaną opublikowane na stronie internetowej Biblioteki i nagrodzone pakietem książek o tematyce miłosnej.

Celem akcji jest popularyzacja powrotu do pisania pięknych miłosnych listów oraz podkreślenie roli książki i czytania w naszym życiu.

Warunki uczestnictwa: 
- Aby wziąć udział w konkursie należy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesłać list miłosny skierowany do książki. 
- Termin nadsyłania prac upływa 10 lutego 2014 r. 
- Objętość tekstu nie może przekroczyć 70 słów. 
- Forma literacka tekstu jest dowolna. 
- List należy podpisać swoim imieniem i nazwiskiem lub pseudonimem. 
- Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikację listu na stronie internetowej Filii PBW w Zgierzu www.pbw.lodz.pl/Zgierz.htm
- Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wykorzystania prac konkursowych w publikacjach promujących działania placówki. 
- Wyniki konkursu zostaną przekazane laureatom drogą e-mailową oraz opublikowane na stronie internetowej Filii PBW w Zgierzu www.pbw.lodz.pl/Zgierz.htm do dn. 14 lutego 2014 r. 
- Nadesłanie prac na konkurs jest jednoznaczne z akceptacją warunków uczestnictwa.

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. prof. T. Kotarbińskiego Filia w Zgierzu 

 

.