A A A

Kabaret PARANIENORMALNI oraz Agencja Artystyczna JOANNA zapraszają na premierowy program "Żarty się skończyły". Występ odbędzie się 10 stycznia 2014 r. o godz. 20.00 w hali MOSiR Zgierz. 

kabaret paranienormalni

Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne? Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu.

"Żarty się skończyły" to dopiero początek dobrego humoru i Twojego nowego życia, które po spotkaniu z Paranienormalnymi nigdy już nie będzie takie samo. 

Czas trwania programu to prawie 2 godziny - Cena biletu wynosi 50 zł. 
Indywidualnie bilety można nabyć w Hali Dużej MOSiR (pokój nr 2 - ul. Wschodnia 2), w Biurze Podróży Ready To Go (ul. Musierowicza 4), w Centrum Podróży VIVA przy ul. Długiej 5 w Zgierzu i przy ul. Piłsudskiego 5 w Łodzi (Kino Silver Screen) lub na stronach internetowych: www.kabaretowebilety.pl oraz www.biletynakabarety.pl. Zamówienia zbiorowe przyjmowane są natomiast pod numerem tel.: 41 361-80-47. Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona!

 

.