A A A

Już niedługo sylwestrowe szaleństwo, chwilę później czar studniówek i karnawał czyli ruch w branży fryzjerskiej, o trendach w sezonie zima 2013/2014 i sposobach na radzenie sobie z mrozami opowiada Karolina Tomczak z salonu "Nie zadzieraj z fryzjerem".

fryzura karola

Justyna Zielińska: Wiem, że byliście ostatnio na Festiwalu Fryzjerskim w Sosnowcu. Czy to było szukanie inspiracji?

Karolina Tomczak: Tak, oczywiście. Spotkaliśmy ludzi z branży fryzjerskiej, mogliśmy wymienić się doświadczeniami, porozmawiać o nowych trendach fryzjerskich. Na targach fryzjerzy brali również udział w konkursach w różnych kategoriach, można było popatrzeć na ciekawe połączenia kolorystyczne na głowach modeli. Może w przyszłym roku także wystąpimy w jednym z konkursów.

J.Z.: To na co stawiamy tej zimy?

K.T.: W tym sezonie stawiamy przede wszystkim na wygodę, zrobienie fryzury nie powinno  nam zajmować dużo czasu, więc muszą być tak ostrzyżone, aby same się układały. Modne są krótkie strzyżenia w lekkim nieładzie. Stawiamy także na fryzury z prostą grzywką. Możemy także nosić fryzury zaczesane do tyłu.

J.Z.: Co z kolorem?

K.T.: W tym sezonie włosy farbujemy na jasne ciepłe blondy, płomienne rudości, które muszą być naprawdę wyraziste. Jeśli chodzi o brązy to modne są te w odcieniu głębokiej mokki.

J.Z.: Przed nami sylwester, u Was ruch jak w ulu. Co w tym roku zobaczymy na parkietach?

K.T.: Naturalność - to ona króluje na głowie i każde upięcie ma tak wyglądać i takie być. Ten rok stoi pod znakiem fal, a jeśli spinamy włosy to we warkocze, a nawet końskie ogony.

J.Z.: Zima to także trudny czas dla włosów. Co proponujecie swoim klientkom, które chcą włosy chronić?

K.T: W styczniu będziemy stawiać na regenerację i odnowę włosów. Będzie można skorzystać ze specjalnych zabiegów, podczas których będziemy otwierać łuskę włosa i nakładać ampułkę pełną wartości odżywczych. Ale o tym na bieżąco będziemy informować na naszym fanpage’u na Facebooku. Oczywiście zachęcamy do odwiedzania naszego salonu i gwarantujemy zadowolenie z wykonanych usług.

J.Z.: Dziękuję za rozmowę.

K.T.: Ja również dziękuję. Pozdrowienia świąteczne dla Czytelników i Czytelniczek ezg.info.pl!

 

.