A A A

Zespół BOSO na półfinale zakończył swój udział w programie "Mam Talent". W odcinku 9 listopada muzycy zaprezentowali na scenie utwór "Warzywniak" ze swojego repertuaru.

boso mt

Zespół po swoim kolorowym i owocowym występie zebrali pozytywne opinie ze strony jurorów. - Nie do końca jestem fanką tej kompozycji, za to samo wykonanie było wyśmienite - stwierdziła Agnieszka Chylińska. Agustin Egurrola był pod wrażeniem głosu i charyzmy wokalistki BOSO, Julii Szwajcer. - Wiele razy zdarza się, że wykonawcy i zespoły w drugim wykonaniu zmieniają się i gubią, wy pozostaliście sobą, to wasz wielki atut - podkreśliła Małgorzata Foremniak.

Zobacz występ BOSO w półfinale Mam Talent 

BOSO nie zdobyło jednak wystarczającej liczby SMS-ów od widzów, by znaleźć się w najlepszej trójce odcinka, z której dwoje artystów awansowało do finału. Najwięcej głosów publiczności zdobył Santiago Gil, 11-letni tancerz breakdance. Jury zdecydowało, że drugim finalistą zostanie Marek Born, artysta cyrkowy, uprawiający piłkarską żonglerkę.

- Dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali i trzymali kciuki! Pamiętajcie, że samo dojście do półfinału Mam Talent to duży sukces i cieszymy się, że tak wiele osób nas wspierało - podziękował na swoim fanpage'u Zespół BOSO.

- Bardzo pouczająca i dość "trudna" przygoda. Miejmy nadzieję, że było warto - skomentowała na Facebooku udział w programie wokalistka BOSO Julia Szwajcer

My gratulujemy naszym Bosym muzykom występu, dziękujemy za pozytywne emocje i czekamy na kolejne koncerty na scenach w całej Polsce!

 

.