A A A

6 listopada o 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury wystąpi CeZik, znany w całej Polsce z autorskiego projektu "KlejNuty". Wolnych biletów na koncert "W Dobrym Tonie" nie ma już od dawna.

CeZik

CeZik to jeden z artystów, których albo się kocha, albo nienawidzi. Przez jednych postrzegany jest jako efekt uboczny Internetu. Przez innych ceniony jest za niesztampowy sposób bycia. I nie ma się co dziwić. Człowiek, który potrafi śpiewać od tyłu i grać na niezliczonej liczbie instrumentów musi budzić kotrowersje.

Do niedawna funkcjonował jako Cezary Nowak z Gliwic. Dziś znany jest jako CeZik. Inspiracje czerpie z Zachodu. Tworzy filmiki będące komentarzem do medialnej rzeczywistości. Jego kanał internetowy odnotował w sumie ponad 90 milionów odsłon. Prawda jest taka, że "z netem mu do twarzy". W dodatku to naprawdę dobrze brzmi.

Support przed CeZikiem zagra Peter J. Birch.

Swój zgierski koncert "Kameralny Akt Solowy" CeZik ogłosił 31 lipca. Bardzo szybko zarezerwowano wszystkie bilety na listopadowy koncert. Sala teatralna w MOK-u może pomieścić maksymalnie 60 osób.

źródło: www.mokzgierz.pl 

 

.