A A A

Zespół BOSO wystąpi w półfinałowym odcinku programu "Mam talent" na żywo. Ich występ będzie można zobaczyć w sobotę 9 listopada o 20.00 w TVN.

boso mamtalent

Zgierski zespół znalazł się w gronie 40 wybranych przez jury uczestników 5 odcinków półfinałowych na żywo. O tym, kto przejdzie do finału zdecydują widzowie wysyłający SMS oraz jurorzy w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola.

Zespół BOSO powstał jesienią 2010 roku. Obecnie tworzą go Julia Szwajcer, Aneta Jóźwiak, Kasia Pisarska, Alicja Grzelak, Michał "Zakwas" Pietrzak i Artur "Seru" Pędziwiatr. BOSO gra muzykę na pograniczu różnych gatunków: popu, funky, reggae, bluesa, rocka, soulu. Występują boso, bo - jak sami mówią - czują wtedy lepiej grunt pod nogami.

Głosujcie na Zespół BOSO w półfinale: SMS o treści "5" na numer 7322! 

W maju 2012 własnymi siłami BOSO wydało pierwszą EPkę "Zrób to sam", w lipcu zespół odniósł sukces na małej scenie Slot Art Festival. W marcu 2013 premierę miał pierwszy klip zespołu do utworu "Gorąco". Wokalistka BOSO, Julia Szwajcer wystąpiła w programie "X-Factor".

BOSO zaprezentowało ostatnio premierowy teledysk do utworu "Warzywniak". Utwór powstał we współpracy z Łódzkim Domem Kultury w nagrodę za występ na Regionalnej Otwartej Scenie Artystycznej i będzie promowany na listach przebojów kilkunastu niekomercyjnych rozgłośni w Polsce. Czy tę piosenkę wykona Zespół BOSO w półfinale "Mam talent"? Przekonamy się już 9 listopada!

.