A A A

Jurorzy programu "Mam talent" wybrali 40 uczestników, którzy wystąpią na żywo w odcinkach półfinałowych. Wśród nich jest Zespół BOSO!

boso mamtalent

(fot. www.mamtalent.pl)

W tegorocznej edycji jury programu w składzie: Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola i Małgorzata Foremniak przyznało mniej miejsc w półfinałach dla wokalistów i grup wokalnych niż w poprzednich latach. Nie mieli jednak wątpliwości, że miejsce w najlepszej czterdziestce należy się zgierskiemu zespołowi.

Zespół Boso powstał jesienią 2010 roku. Obecnie tworzą go Julia Szwajcer, Aneta Jóźwiak, Kasia Pisarska, Alicja Grzelak, Michał "Zakwas" Pietrzak i Artur "Seru" Pędziwiatr. BOSO gra muzykę na pograniczu różnych gatunków: popu, funky, reggae, bluesa, rocka, soulu. Występują boso, bo - jak sami mówią - czują wtedy lepiej grunt pod nogami.

W maju 2012 własnymi siłami Boso wydało pierwszą EPkę "Zrób to sam", w lipcu zespół odniósł sukces na małej scenie Slot Art Festival. W marcu 2013 premierę miał pierwszy klip zespołu do utworu "Gorąco". Wokalistka BOSO, Julia Szwajcer wystąpiła w programie "X-Factor".

Zobacz występ BOSO na castingu "Mam talent"

O tym, jak powiedzie się zespołowi BOSO w kolejnym etapie VI edycji "Mam talent", będziemy się mogli przekonać oglądając jeden z najbliższych odcinków programu w sobotę o 20.00. Etap półfinałowy składa się z 5 odcinków na żywo, w każdym z nich udział bierze 8 uczestników. Programy nadawane będą w TVN w okresie 26 października - 23 listopada.

 

.