A A A

zapach chwili„Zapach chwili” to tytuł nowego tomiku poezji autorstwa Małgorzaty Bielińskiej, zgierskiej poetki i członkini Zgierskiej Grupy Poetyckiej „Nietakt”. Premiera tomiku zaplanowana jest na październik.

(fot. Joanna Michalina Wal) 

Małgorzata Bielińska to młoda poetka ze Zgierza, która może pochwalić się już sporym dorobkiem artystycznym. Jest laureatką licznych konkursów poetyckich m. in. Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Bez granic”, Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Na skrzydłach poezji” oraz III i IV Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Poetyckiej „Rytmy nieskończoności” im. Jacka Kaczmarskiego.

W tomiku „Zapach chwili” znajdzie się 18 wierszy ilustrowanych grafikami i fotografiami Joanny Michaliny Wal. Spotkania promocyjne opublikowanego tomiku odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury i Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Zgierzu.

To już drugi tomik autorstwa Małgorzaty Bielińskiej - poprzedni, pt. „Ścieżki nadziei”, swą premierę miał w 2012 roku. Oba zostały wydane przy współpracy z wydawnictwem „Miniatura” z Krakowa.

Portal EZG.INFO.PL jest patronem medialnym tomiku „Zapach chwili”.

 

.