WŁĄCZ RADIO EZG!

POSŁUCHAJ:

ezglogo2

 

Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A

 

 

Konkurs wokalny

Pierwszego dnia festiwalu jury w składzie: Edi Ann (wokalistka, autorka tekstów i muzyki), Piotr Adamus (kompozytor, aranżer) i Paweł Niewiadomy (muzyk, wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi), z zakwalifikowanych do konkursu 36 wykonawców wyłoniło, po kilkugodzinnych przesłuchaniach w sali teatralnej MDK, laureatów, którzy dali koncert następnego dnia podczas gali finałowej. Jury oceniło wysoko poziom uczestników i przyznało wiele nagród i wyróżnień.

 

Laureaci konkursu wokalnego:


w kategorii wiekowej zespoły wokalne do 12 lat:

I nagroda:

Akademia Małolata – z piosenką „ Mały szkrab” - Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu

II nagroda:

Sposobik na Nudę – z piosenką „Wieczorne Wariowanie” - Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu

III nagroda:

Zespół wokalny Bąbelki – z piosenką „ Pluszowy miś” – Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim


w kategorii wiekowej 6-10 lat:

I nagroda:

Piotr Zubek - z piosenką „ Przechadzka z Chopinem” - Dom Kultury „Włochy” w Warszawie

II nagroda:

Marta Jacoń - z piosenką „To nie ja” - Powiatowe Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli

III nagroda:

Jakub Stawski - z piosenką „ Co się stało z mamą” - Powiatowe Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli

III nagroda:

Klaudia Owczarczyk - z piosenką „Laleczka z saskiej porcelany” - Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu

wyróżnienia:

Gabriela Chojnacka - Centrum Kultury 105 w Koszalinie

Igor Górski - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie

Roksana Jakubiak - Łowicki Ośrodek Kultury w Łowiczu


w kategorii wiekowej soliści 11 - 15 lat

I nagroda:

Klaudia Dudkiewicz - z piosenką „ Dream a Little dream” - Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

II nagroda:

Roksana Wieczorek - z piosenką „Spacer z cieniem” - Gminny Ośrodek Kultury w Nieborowie

III nagroda:

Mateusz Jankowski - z piosenką „ Jeśli tylko chcesz to mieć” - Ciechanów

III nagroda:

Katarzyna Pietrzak - z piosenką „Tańcząca Eurydyka” - Gimnazjum - im. Jana Pawła II w Skulsku

wyróżnienia:

Klaudia Majchrzak - Łowicki Ośrodek Kultury w Łowiczu

Sylwia Kołtowska - Centrum Kultury 105 w Koszalinie


w kategorii wiekowej zespoły wokalne powyżej 13 lat:

I nagroda:

Zespół Cantabile - z piosenką „ Modlitwa do niebios” - Gimnazjum nr 1 w Zgierzu

II nagroda:

Sposób na Nudę - z piosenką „Patrzę w słońce” - Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu


w kategorii wiekowej soliści powyżej 16 lat:

I nagroda:

Marta Szustowska - z piosenką „ Jej portret” - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi

II nagroda:

Maria Mela - z piosenką „Nie wierz, nie ufaj mi” - Bałucki Ośrodek Kultury „Lutnia” w Łodzi

II nagroda:

Marlena Jędrzejczak - z piosenką „Brzydcy” - Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu

III nagroda:

Wiktoria Wizner - z piosenką „Kominkowa nostalgia” - Centrum Kultury 105 w Koszalinie

III nagroda:

Ewa Jajszczyk - z piosenką „Czas rozpalić piec” - Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu

wyróżnienia:

Katarzyna Kamerska - Bałucki Ośrodek Kultury „Lutnia” w Łodzi

Alicja Starkowska - Bałucki Ośrodek Kultury „Lutnia” w Łodzi

Iga Gmerska - Bałucki Ośrodek Kultury „Lutnia” w Łodzi


Grand Prix 2010:

Zespół wokalny „Metamorfoza” z piosenką „ Za duża za mała” - Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu

 

.