A A A

zdjecie warsztaty1B-ARCHITEKTURA zaprasza wszystkie osoby marzące o studiach architektonicznych do udziału w trzecich warsztatach z rysunku architektonicznego, które odbędą się w dniu 6 lipca 2013 w godzinach 9.00-14.00 w Zgierzu na Placu Jana Kilińskiego przy fontannie. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Architekt Barbara Andrzejczak, doktorantka Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Politechniki Łódzkiej, na miejscu poprowadzi zajęcia wprowadzające w tajniki rysunku architektonicznego: perspektywę, kreskę, szraf. Uczestnicy podzieleni będą na dwie grupy: początkującą i zaawansowaną. Do grupy początkującej serdecznie zapraszamy wszystkich licealistów i starsze osoby zainteresowane studiami architektonicznymi. Do grupy zaawansowanej należeć będą kursanci B-ARCHITEKTURA, ale i również kursanci z innych szkół rysunku, których zapraszamy. Architekt prowadząca warsztaty skonsultuje dostarczone prace pod kątem egzaminu wstępnego z rysunku, udzieli wskazówek i odpowie na pytania dotyczące studiów.

Osoby chcące wziąć udział w warsztatach proszone są o zgłaszanie udziału do dnia 4 lipca do godz. 18.00 na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu komórkowego 505 430 560. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Za najlepsze prace stworzone w grupie początkującej i zaawansowanej przewiduje się nagrody rzeczowe o łącznej wartości 500zł!

Więcej informacji na stronie: www.kurs-rysowania.pl

 

.