A A A

MuZgi Miasto TkaczyPłyta "Muzyczny Zgierz" znana jako MuZgi w tym roku została wydana już po raz 5. W drugi dzień Święta Miasta Zgierza w Parku Kulturowym Miasto Tkaczy odbył się koncert promujący najnowszą płytę zgierskich artystów.

fot. Paweł Czekalski, Miasto Tkaczy 

W niedzielę w murach Miasta Tkaczy rozbrzmiewały różnorodne - rockowe, jazzowe, hip-hopowe i aktorskie rytmy. Na płycie możemy usłyszeć: Natalię Kowalską, Zuzę Nagiel, Annę Salską, Krzysztofa Kociszewskiego, Hesus Bazooka, Witka Świątczaka, Aleksandrę Malik, Annę Paszkowską, Bladego Jelenia, Blackened, Road Stone, MXR, Anomalię, Boso, Kostkę, Old Stars, M3, Przemysława Sokalczuka, Gawrysiaków, Yankel Band, BOSO. Część z nich wystąpiła także w koncercie promującym MuZgi w Mieście Tkaczy.

Fotorelacja z koncertu w naszej Galerii 

Oprócz koncertu zabawy z najmłodszymi prowadziła załoga Centrum Kultury Dziecka. W trakcie imprezy byli także obecni druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zgierzu – Proboszczewicach.

Podczas wydarzenia można było zdobyć płytę "MuZgi 2013". Osoby, które nie mają jeszcze tej płyty u siebie w domu, mogą skontaktować się z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Zgierzu.

 

 

 

.