A A A

Julia Szwajcer, wokalistka zespołu BOSO, wystąpiła w III edycji programu X Factor realizowanego przez telewizję TVN. Zgierzanka zyskała uznanie jurorów i dzięki potrójnemu "TAK" przeszła do kolejnej rundy programu.

Julia Szwajcer

fot. xfactor.tvn.pl

Casting odbywał się w Zabrzu. Julia Szwajcer zaśpiewała utwór "Karma" Joss Stone - oczywiście na boso. Cała trójka jurorów (Tatiana Okupnik, Kuba Wojewódzki i Czesław Mozil) byli pod wrażeniem występu Julii. Publiczność także zachwyciła się Julyą. - Cieszę się, że ktoś ma jaja przyjść i pokazać coś, co mało kto potrafi. Jesteś kolorowa, piękna i cudowna! - powiedział Czesław Mozil. - Julia, chcieliśmy cię puścić w skarpetkach, nie udało się - skomentował Kuba Wojewódzki. Pochodząca z Łodzi Tatiana Okupnik przesłała dodatkowo pozdrowienia dla Zgierza.

Wszyscy troje jurorzy byli na "tak" dla wokalistki z naszego miasta. Dzięki temu Julia przeszła do kolejnego etapu programu. Ta runda zakończy się wyborem 15 uczestników i uczestniczek, którzy zostaną przydzieleni do odpowiednich grup pracujących z jurorami.

Julia Szwajcer ma 23 lata, studiuje pedagogikę w Kolegium Nauczycielskim w Zgierzu. Od kilku lat śpiewa w Zespole BOSO, który wydał już pierwszą EPkę - do najpopularniejszych piosenek zespołu należą: "Muzyka", "Nadalipęd", "Rajskie damstopy". W niedzielę 17 marca odbędzie się premiera teledysku do utworu "Gorąco".

Występ Julii w programie można obejrzeć na stronie www.xfactor.tvn.pl

W maju zeszłego roku nasza redakcja przeprowadziła z wokalistką zespołu BOSO wywiad.

 

.