A A A

NietaktZgierska Grupa Poetycka "Nietakt" działająca przy Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu zaprasza serdecznie wszystkie osoby, dla których słowo pisane w różnej postaci jest bliskie.

Jeżeli piszesz wiersze, bajki, recenzje lub inne teksty związane z literaturą - przyjdź do nas i podziel się swoją pasją. Jeżeli lubisz czytać, dyskutować i dzielić się wrażeniami z lektury - przyjdź do nas! Jeżeli chcesz pokazać swoją twórczość, porozmawiać o niej, poznać nowych ludzi - nasze spotkania to miejsce dla Ciebie! A jeżeli chcesz dodatkowo brać udział w wieczorkach autorskich, wyjść z twórczością poza spotkania grupy, zaprezentować się w radio, telewizji, podczas przeglądów, imprez czy konkursów - koniecznie dołącz do nas! Czekamy na Ciebie!

Najbliższe terminy spotkań "Nietaktu": 23 lutego, 9 marca oraz 23 marca (sobota co 2 tygodnie). Miejsce i czas: Miejski Ośrodek Kultury w Zgierzu, ul. Mielczarskiego 1, godz. 17:00

Więcej informacji o grupie na Facebooku.

Kontakt:

  • Kamil Wojciechowski - tel. 535-000-202, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Małgorzata Bielińska - tel. 791-439-239 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

.