A A A

Budyń

Klub AgRafKa zaprasza na ostatni koncert w tym roku. We wtorek 18 grudnia o 20.00 wystąpi charyzmatyczny wokalista Pogodno, Jacek "Budyń" Szymkiewicz.

Przezwany dawno temu przez kolegów z zespołu Budyniem zarabia pieniądze realizując swoje wielkie życiowe marzenie. Pisze piosenki. Można ich posłuchać na płytach zespołów Pogodno, można na płytach Budynia, czasami kolaboruje z innymi szansonistami i wtedy jego wypociny można znaleźć na płycie Kasi Nosowskiej, albo Moniki Brodki, albo sami sobie poszukajcie gdzie. Od koncertu w Klubie Krytyki Politycznej "Nowy Wspaniały Świat" Budyń popadł w bezczelną arogancję, która pozwala mu utrzymywać przekonanie, że może wyjść na scenę z gitarą tylko i śpiewać swoje piosenki ku uciesze publiczności i swojej własnej. Na koncertach tych przezwanych przez samego Szymkiewicza "Supersam" można posłuchać przekroju całej jego działalności kompozytorsko/autorskiej. Czy to ciemna strona mocy popycha go do tych zuchwałych czynów, czy też działa w uniesieniu serafina? Sprawdzić najlepiej samemu.

Podczas koncertu dowiecie się także conieco o książce GRAWER. To książka niezwykła i nietuzinkowa - MYŚLODRAM - rozrywkowo-filozoficzny traktat o życiu, miłości i stanie umysłu... napisany w charakterystycznym dla Budynia stylu pojawia się w formie porywającego monodramu podczas solowych występów BUDYŃ SUPERSAM.

Bilety na koncert - 12 zł.

 

 

.