A A A

TymonSupergratka dla fanów muzyki alternatywnej w Klubie AgRafKa! Jednego wieczoru aż dwa wyjątkowe koncerty, a wszystko w jubileuszowym nastroju. Zapraszamy na koncert Tymona & Transistors w ramach trasy koncertowej z okazji 10-lecia istnienia. Koncert poprzedzi równie znamienity artysta - dobrze znany zgierskiej publiczności Romek Puchowski.

W grudniu, styczniu i lutym grupa Tymon & The Transistors, znana fanom współczesnego rock’n’rolla z energetycznych i żywiołowych występów, odbędzie ogólnopolską trasę koncertową, związaną z 10-leciem istnienia. Zwieńczeniem trasy będzie wydanie w lutym 2013 albumu pt. „Koncert w Radiu Gdańsk", którego nagranie pochodzi z 30 września 2012.

Dekada działalności to dobra okazja do podsumowania, które stanowi album koncertowy. Większość tego czasu spędziliśmy w weekendowych rozjazdach, więc pomysł z rejestracją koncertu wydaje się uczciwy. W naszym przypadku nie były to stadiony i wielotysięczne hale. Raczej nieduże kluby, w których scenicznym kurzu tarzaliśmy się z niekłamaną przyjemnością i oddaniem, jak przystało na ginący gatunek rokendrolowców. Osobiście nie znoszę płyt typu live, ale nasze nagranie z koncertu w Radiu Gdańsk łączy brud i chropawość żywego występu dla publiczności oraz dobre brzmienie studyjne, oparte na względnej separacji poszczególnych instrumentówTymon Tymański.

PuchowskiJak świętować, to na pełnych obrotach - zapraszamy więc na drugi koncert tego wieczoru, czyli spotkanie z Romkiem PuchowskimWokalista, instrumentalista, kompozytor, autor tekstów - wszechstronna muzyczna osobowość.

Solista, lider i twórca multimedialnej formacji Von Zeit. Harmonijnie łączy w swojej twórczości tradycję i awangardę. Ma na koncie występy na wielu scenach Europy.

Start: 14 grudnia (piątek), godz. 20.00 / bilety 20 zł.

Więcej informacji na www.agrafka-zgierz.pl

 

 

.