A A A

 

Choć "Ogień w głowie" za nami i małymi krokami weszliśmy w tryb szkolny, to wspomnienia weekendu 27 i 28 sierpnia budzą nadal wiele emocji i przyjemnych uczuć. Ci, którzy ostatnie dni wakacji postanowili spędzić w ogrodzie Miejskiego Ośrodka Kultury, na pewno nie żałują.

Z aparatem całą imprezę podglądał Piotr Tołłoczko. Zapraszamy na fotorelację z  VI Ogólnopolskiego Przeglądu Filmów Amatorskich 2010.

 

 

Oficjalnego otwarcie OPFA Ogień w głowie dokonali Anka Perek (Teatr ART.51, pomysłodawczyni konkursu) oraz Witek Świątczak (dyrektor MOK-u), którym wiernie, jak co roku, towarzyszył Piotr Krysztofiak, dziennikarz Radia Łódź. Na początek można było zobaczyć wystawę prac - okładek pisma społeczno-politycznego OBYWATEL.

Początek bez szału i tłumów, ale na Ogniu są Ci, którzy kochają przegląd od pierwszych edycji oraz goście z Obywatela - pierwszy
z prawej Szymon Surmacz, czyli opiekun wystawy z ramienia pisma.
Organizatorki przyłapane na rozmowie z jurorami tegorocznego konkursu - od prawej Magdalena Kłosowska (instruktorka MOK), Agnieszka Bąk, Mariusz Palej, Justyna Zielińska (Teatr ART.51).
Nowica 9 - gwiazdy piątkowej imprezy towarzyszącej Ogniowym wydarzeniom filmowym. Koncert pełen energii i pozytywnej wibracji.
Uschi Will - saksofon Nowicy
Piątkowe tańce i dobra zabawa w Klubie AgRafKa trwały do północy. Na gości Ognia czekało jeszcze wiele atrakcji - w sobotę.
.