A A A

KobranockaKlub AgRafKA zaprasza na wyjątkowy koncert już 12 października. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Kobranocka, którego supportować będzie zespół Shamboo. Start o 20.00.

Bilety w cenie 20/27 zł. W przedsprzedaży taniej!

Kobranocka powstała w roku 1985, w Toruniu. Początkowo zespół nazywał się "Latający Pisuar". W latach 1986 - 2005 zespół sześciokrotnie wystąpił na festiwalu w Jarocinie. Liderem zespołu jest Kobra - Andrzej Kraiński, wokalista, gitarzysta. Drugim założycielem kapeli był Szybki Kazik – basista i wokalista, który jest również liderem projektu  "Atrakcyjny Kazimierz". Od ponad dwudziestu lat w składzie znajduje się Piotr "Vysol" Wysocki - perkusja. Po wielu latach grania z muzykami spoza Torunia, od 2005 roku drugim gitarzystą jest Jacek Moczadło. Zespół Kobranocka zagrał ogromną ilośc koncertów w kraju i za granicą.
Do najważniejszych wydarzeń koncertowych w historii zespołu można zaliczyć:
- Jarocin – zespół gościł tam na scenie sześć razy
- Wielokrotnie Kobranocka występowała na Przystanku Woodstock oraz podczas wszystkich finałów WOŚP
- Liczne występy podzczas festiwalu w Sopocie i Opolu – ostatni raz w 2011 roku
- Support przed występami takich gwiazd jak Guns N'Roses, Scorpions i Die Toten Hosen
- Koncerty w USA, Anglii, Irlandii, Szkocji, Rosji, Niemczech i w Czechach.

Strona zespołu

 

 

SHAMBOO to legenda częstochowskiej sceny muzycznej lat 80-tych. Obserwując zespół na koncertach, możemy być pewni, że w ich przypadku nie ma mowy o rutynie czy rzemieślniczym rzeźbieniu. Doświadczenie tylko bardziej ich nakręca.
Najnowszą płytę SHAMBOO nagrywa dla kultowej wytwórni SP Records. Gościnnie na ich płycie wystąpią: Muniek Staszczyk, Janusz Yanina Iwański, Tom Pierzchalski, Adam Celiński, częstochowski chór "Pochodnia" oraz grupa młodzieży z częstochowskiego IV LO. Planowane wydanie płyty - luty 2013. Skład: Maciej Maślikowski - charyzmatyczny wokalista, poeta, kompozytor, gitarzysta i wspaniały frontman; Jacek KONIU Śliwczyński - (basista, kompozytor, aranżer) wniósł całe swoje wieloletnie doświadczenie muzyczne nabyte w takich zespołach jak: T.Love, Szwagierkolaska, Formacja Niezywyh Shabuf, Sztywny Pal Azji; Tomek "Rychu" Raszewski - najzdolniejszy polski perkusista swojego pokolenia, grał w najważniejszych polskich zespołach metalowych; Krzyś Sawczuk - zasilił zespół swoim znakomitym brzmieniem gitar i niebanalnym życiorysem.

 

Fanpage zespołu

źródło: www.agrafka-zgierz.pl 

 

.