A A A

nagroda festiwal bergeraZuza Nagiel działająca w Miejskim Ośrodku Kultury wróciła z VI Ogólnopolskiego Festiwalu Pawła Bergera z tarczą i naręczem nagród.

Szacowne jury z Jerzym Styczyńskim na czele przyznało Zuzannie II nagrodę, a Piotr Flies otrzymał nagrodę specjalną dla najlepszego klawiszowca. To ogromny sukces i zaszczyt. Gratulujemy!

Szczegółowa relacja z festiwalu.

 

Piosenki Zuzy świetnie radzą sobie w konkursie ŠKODA Auto Muzyka organizowanym przez popularną radiową Trójkę. Organizator tego projektu szuka najlepszej muzyki do jazdy samochodem. Zespół dzielnie walczy o głosy jakże szacownego grona jurorów.

Finalistów ocenią wszak takie sławy jak Piotr Metz, Andrzej Smolik, Piotr Stelmach, Agnieszka Szydłowska, Michał Urbaniak czy Wojciech Waglewski. Nagroda jest prestiżowa, bo laureaci zagrają koncert w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie lub nagrają teledysk, a więc jest o co powalczyć.

Zuza NagielPóki co jest całkiem nieźle. Piosenka "I've been waiting" na prawie 500 utworów zajmuje 8. miejsce i cieszy się coraz większą sympatią słuchaczy. Głosowanie trwa do 31 października, ale co ważne, głosy można oddawać codziennie!

Bądźmy wytrwali i systematyczni, a być może usłyszymy artystów ze Zgierza na ogólnopolskiej antenie.

Klikamy tutaj: www.wieszcodobre.pl/skodaautomuzyka/zespoly/zuza-nagiel

 

Zespół zaprasza na swoją stronę internetową: www.zuzanagiel.com

 

źródło: Marcin Gałązka, www.zuzanagiel.com

.