A A A

 

we_arentKlub AgRafKa zaprasza na koncert zespołu "We are not from Iceland", który odbędzie się 14 września o 20.00. Wstęp 10 zł.

WE ARE NOT FROM ICELAND to nowy projekt muzyczny rodzeństwa Marty i Krzysztofa Rogalskich, muzyków zespołu Pchełki. Powstał w 2011 roku. Stanowi on formę dalszego pogłębiania fascynacji muzycznych, osadzonych w szerokiej tradycji muzycznej, od folku poczynając na progresywnym metalu kończąc. Do współpracy muzycy zaprosili braci Damiana i Daniela Kowalskich, przez co stworzył się w zespole swoisty dialog dwóch rodzin.

Mimo krótkiego stażu zespół ma na swoim kącie występy z takimi artystami jak Paula i Karol, Dorota Miśkiewicz, Gurzuf (Mińsk), Ed Wood, Psychocukier. Koncepcja muzyczna szybko zdobyła uznanie i wsparcie ze strony przyjaciół z zespołów Sofa czy Kapela ze Wsi Warszawa. Najbliższe plany to nagranie materiału i prezentacja płyty ep z dotychczasowym dorobkiem grupy. Sami nazywają swoją muzykę hop-siup i kicz'n'roll, ale niech Was nie zmyli ta kokieteria. Przybywajcie i sprawdźcie sami.

Skład: Marta Rogalska – wokal, flet, melodyka, kaoss pad | Krzysztof Rogalski – bas | Daniel Kowalski – gitara | Damian Kowalski – perkusja.

źródło: www.agrafka-zgierz.pl

.