A A A

Jack Moore12 września 2012 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu w trakcie pierwszego po wakacjach koncertu "W Dobrym Tonie" wystąpi Jack Moore i Łukasz Gorczyca Band.

Jack Moore jest 24-letnim gitarzystą z Brighton. Po raz pierwszy sięgnął po gitarę w wieku 15 lat – zachęcił go do tego ojciec – legenda blues'a Gary Moore. Jack występował na żywo z takimi zespołami jak Thin Lizzy, Joe Bonamassa, Deep Purple i Otis Taylor. Jack gra również na gitarze w zespole o nazwie Gypsy and the Wolf.

W MOK-u Jack Moore wystąpi z Łukaszem Gorczycą – basistą i kompozytorem. Artysta ten koncertował i nagrywał z takimi muzykami jak Wheatbread Johnson, Griff Hamlin, Patsy Gamble, Barry Richman, Alvon Johnson, Keith Thompson, Rob Tognoni, Risto Toppola, Terry Man, Chuck Frazier, Kellie Rucker, Billy Hamilton, Chaz de Paolo, Alex Rossi, Grainne Duffy, Ian Sands Blues Band, Dave Ellis Blues Band, Andy Egert, Janet Robin, Wojciech Korda, Leon Hendrix i wieloma innymi.

Skład zespołu uzupełniają: perkusista Tomasz Dominik oraz gitarzysta i wokalista Olek Górny.

To pierwszy z powakacyjnych koncertów „W Dobrym Tonie”. Mamy nadzieję, że po raz kolejny uda nam się skompletować publiczność, nastawioną na dobrą muzykę, której na żywo nigdzie w okolicy nie będą mieli szansy usłyszeć. Wstęp na koncerty z tego cyklu ma tylko 60 osób, a koszt biletów wynosi 40 zł.

źródło: www.mokzgierz.pl/aktualnosci/247

 

.