A A A

Zespół BOSOZespół BOSO odniósł sukces na Slot Art Festival, który w dniach 10-14 lipca odbył się w Lubiążu k/Wrocławia. Zgierscy muzycy wygrali konkurs na Małej Scenie i zaprezentowali się na scenie głównej obok gwiazd festiwalu, m. in. Me, Myself & I.

Slot Art Festival to jeden z największych festiwali kultury alternatywnej w Polsce. To pięć dni wypełnionych dziesiątkami warsztatów, koncertów, imprez, projekcji filmowych i wykładów. Od ponad 10 lat kolorowa festiwalowa wioska rozkwita w niezwykłym miejscu - w murach barokowego, pocysterskiego zespołu klasztornego w Lubiążu na Dolnym Śląsku.

Mała Scena Slot Art Festival to miejsce, gdzie młode i ambitne zespoły mają możliwość skonfrontować swoją muzykę z szerszą publicznością. W tym roku na Małej Scenie zagrało łącznie dwunastu wykonawców, wyłonionych spośród aż 124 zgłoszeń. Po raz drugi miała ona charakter konkursowy.

Każdego dnia koncert na małej scenie odbywał się w innej stylistyce. Spośród grających zespołów publiczność oraz jury wybierali i nagradzali ten, który następnego dnia miał możliwość wystąpienia na dużej scenie. Zespół BOSO wygrał w piątek, 13 lipca w koncercie pod hasłem "Kobiety za mikrofony". (ZOBACZ PIĄTKOWY WYSTĘP)

Muzycy BOSO rozpoczęli sobotni koncert na dużej scenie. (ZOBACZ SOBOTNI WYSTĘP) Po nich zagrały jeszcze zespoły: OFF-C, 3moonboys oraz Me, Myself & I. Wcześniej na scenie głównej publiczność mogła usłyszeć m. in. Lao Che oraz Luxtorpedę.

Gratulujemy!

źródło: www.slot.art.pl; www.facebook.com/zespolBOSO 

 

.