A A A

Tym razem ku uciesze wszystkich zebranych koncert odbył się w ogrodzie. A tam, jak to na powietrzu, można czuć się swobodnie. Co więcej, miejsca jest tam wystarczająco, by każdy wedle uznania mógł przyjąć dogodną pozycję do wsłuchiwania się w "ogień", który płynie ze sceny. Z tej racji jedni siedzieli przy stołach popijając piwo, drudzy wybrali sobie za miejsce spoczynku trawę, natomiast reszta bawiła się skacząc i tańcząc pod sceną. Tych ostatnich nie trzeba było prosić o przybycie, bo już przy pierwszej piosence zaczęli się bawić, i tak dotrwali do końca koncertu.


Podobnie jak w zeszłym roku na koncercie z tego cyklu, ludzie dopisali i po raz kolejny udowodnili, że Pali Się! ma mocne zaplecze fanów w Zgierzu, którzy pojawiają się na każdym koncercie. Zespół zagrał wszystkie znane kawałki, a przy utworze "Słońce" można było usłyszeć śpiew rozgrzanej publiczności.


Z powodu deszczu koncert musiał zostać skrócony, co spowodowało wielki niedosyt fanów. Nie był to oczywiście ostatni koncert w Zgierzu - na pewno przy najbliższej okazji Pali Się! znowu dobrze nas rozbuja.


Za tydzień MOK ze swoim repertuarem odwiedzi Martyna Woźniak
.

---
Maciek Szymczak

 

.