A A A

 

Warsztaty architekturaB-ARCHITEKTURA zaprasza wszystkie osoby marzące o studiach architektonicznych do udziału w drugich warsztatach z rysunku architektonicznego, które odbędą się w dniu 7 lipca 2012 w godzinach 10.00-16.00 w Zgierzu na Placu Jana Kilińskiego przy fontannie. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Poprzednie warsztaty odbyły się w 2011 roku.

Architekt Barbara Andrzejczak, laureatka konkursu „Absolwenci w Biznesie”, na miejscu skonsultuje dostarczone prace pod kątem egzaminu wstępnego z rysunku, udzieli wskazówek i odpowie na pytania dotyczące studiów.

Osoby chcące wziąć udział w warsztatach proszone są o zgłaszanie udziału do dnia 5 lipca do godz. 18.00 na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu komórkowego 505 430 560.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą: własnej deski rysunkowej, kartonu formatu B2 (50x70cm), miękkich ołówków, gumki oraz stroju dostosowanego do warunków atmosferycznych.

Najlepsze prace stworzone w grupach: początkującej i zaawansowanej zostaną nagrodzone.

Więcej informacji oraz program warsztatów na stronie: www.kurs-rysowania.pl

 

Kontakt:

Barbara Andrzejczak

tel. kom. 505 430 560, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr inż. arch. Barbara Andrzejczak – doktorantka Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej, laureatka projektu „Absolwenci w Biznesie” (2010-2011). Współpracowała m.in. przy projekcie „Żywego Skansenu – Centrum Folkloru Polskiego” w Nagawkach (gm. Dmosin, woj. łódzkie), pasjonatka architektury drewnianej. Właścicielka firmy B-ARCHITEKTURA Studio Projektowe (www.b-architektura.pl)

 

.