A A A

 

Plakat koncertu BOSOZespół Boso serdecznie zaprasza na koncert w Klubie AgRafKa w Zgierzu, podczas którego nastąpi premiera pierwszej EPki zespołu - "Zrób to sam". Koncert odbędzie się w piątek 11 maja o 20.00.

O zespole:

Boso, ale w ostrogach... bo dbają, by muzyka precyzyjnie trafiała w muzyczne upodobania słuchaczy. Posłuchajcie wielobarwnych głosów i radosnych dźwięków muzyki. Podstawą jest gitara (czasem elektryczna, czasem akustyczna) i mocny wokal Julki, którą wspiera dwuosobowy chórek (Aneta i Misia). Za rytm odpowiada Sernik na perce oraz Norbi na djembach, a buja nas bas obsługiwany przez Patryka. Skład jest na tyle elastyczny, że na niektórych koncertach zobaczycie 4 dziewczyny, a na innych nawet ośmioosobową ekipę!

Jak mówi sam zespół:

Boso, czujemy doskonale grunt pod nogami, czy to rozgrzany piasek, miękka trawa, ostre kamienie czy szorstki beton. Boso czuje to muzyką, bo nie może być zawsze źle, ani zawsze dobrze. Świadomość kontrastów ubarwnia życie. Nie bójmy się tej karuzeli. Ciężko jest być sędzią i ocenić rzeczywistość, mieć jedno zdanie w danej sprawie i być pewnym, że jest jedynie słuszne, zawsze jest jakaś "druga strona medalu". Raz dobrze, raz źle. Muzyka którą grają to trochę mieszanka reggae, chilloutu, jakiegoś dziwnego soulu, ale miejscami zabrzmi lekko rockowo czy funkowo. Założenie jest takie, że wszystko da się tu przemycić ;)

Posłuchaj: www.myspace.com/naboso

Bilet wstępu na koncert - 7 zł; koszt płytki dla zainteresowanych (warto!) - 10 zł.

Więcej szczegółów co do płytki wkrótce - przedsmak okładki na plakacie. Przybywajcie tłumnie!!! – zachęca Zespół BOSO.

EZG.INFO.PL poleca!

.