A A A

 Poznajcie Redakcję Radia EZG i członków Stowarzyszenia EZG!

AdrianSkoczylas 9Adrian Skoczylas - Prezes Stowarzyszenia EZG

Politolog, dziennikarz, trzeciosektorowiec. Tu i ówdzie stara się promować idee społeczeństwa obywatelskiego, partycypacji społecznej i odpowiedzialności za lokalny samorząd. Na co dzień macza palce w kilku różnych inicjatywach, a ciągle mu mało...

daniel teklinskiDaniel ,,DJ Danteek" Tekliński - Redaktor Naczelny Radia EZG
Licealista, fanatyk piłki nożnej i pasjonat muzyki, szczególnie hip hopowej i klubowej. Jest amatorskim DJ-em, oraz producentem.

MichalBodulaMichał Boduła - Redaktor Techniczny Radia EZG

Zazwyczaj siedzi w studiu. Mało go widać, a raczej mało słychać, jednak wie gdzie nacisnąć, aby działało. Zagorzały fan sportu, szczególnie piłki nożnej w lecie i skoków narciarskich w zimie. Oczywiście pasjonuje się również informatyką i telekomunikacją.

Mateusz AdamowiczMateusz Adamowicz - Wiceprezes Stowarzyszenia EZG

Licealista, zakochany w gitarze, bez której nie umiałbym żyć. Zawsze chciałem pracować w radiu, cieszę się że jedno z moich marzeń właśnie się spełnia i chcę w nim trwać jak najdłużej.

Cezary AdamskiŁukasz Cezary Adamski - Sekretarz Stowarzyszenia EZG

Socjolog, dziennikarz i trener umiejętności psychospołecznych. Interesuje się problemami mniejszości społecznych i kulturowych oraz szeroko rozumianą działalnością publiczną. Od wielu lat aktywnie angażuje się w działalność na rzecz podnoszenia poziomu aktywności obywatelskiej. Dziś najczęściej można go spotkać „na mieście” z nieodłącznym mikrofonem i kamerą.

Bartosz FrontczakBartosz Frontczak

Uchodzi za przodownika pracy, ale nie wypowiada się na ten temat. Podobno też "skromny", ale tutaj tym bardziej nie wypada mu się wypowiadać. Przy nim nie przyznajcie się, że nie słyszeliście o jakiejś jego życiowej historii, bo to przecież niemożliwe! "Dobre dziecko, ale jak zacznie mówić i mówić..." - to słowa jego wychowawczyni z podstawówki. Trochę racji ma kobieta, zwłaszcza że słuchać go musiała przez cztery lata. Ale akurat w radiu jego przypadłość się przydaje, bo zawsze ma coś do powiedzenia na antenie. I właśnie napisał o sobie za dużo...

AniaChojnackaAnia Chojnacka 

OlaDzieciolowskaOla Dzięciołowska

kamilflorczakKamil Florczak

Licealista - humanista, który uwielbia historię każdego i wszystkiego. Zagorzały fan polskiej reprezentacji i Eurowizji. Czyta książki, najchętniej mroczne i skandynawskie, ogląda wiele seriali, a nawet koronę królow. Interesuje się prawem, polityką, muzyką i tym, co się wokół dzieje.

AdamGorkaAdam Górka

Iwona HulewiczIwona Hulewicz-Sroczyńska

Lektorka i tłumaczka języka angielskiego. Trener technik pamięciowych. Wielozadaniowiec. Mól książkowy. W wolnych chwilach bawi się w decoupage i scrapbooking. Lubi odkrywać  miejsca dalekie i bliskie, znane i nieznane oraz tropić ślady przeszłości: historii, zwyczajów i tradycji. Mama rezolutnej siedmiolatki.

antosia jedrzejczakAntosia Jędrzejczak

Uczennica zgierskiego gimnazjum, dziewczyna z marzeniami, które stara się spełnić. Otwarta na nowe znajomości. Nie wyobraża sobie życia bez rodziców i babci, bo to dzięki nim jest sobą. Uwielbia grać na gitarze i robić zdjęcia, na których ukazuje świat z innej perspektywy. Interesuje się też dziennikarstwem, stąd pomysł na pracę w radiu. Pewna siebie i ciekawa świata dziewczyna, która jak każdy ma też swoje wady.

agatakarasinskaAgata Karasińska

Uczennica zgierskiego Traugutta. Pracę w radiu rozpoczęła w 2015 roku i na początku traktowała to jako wyzwanie. Z czasem stało się to częścią jej życia, a w studiu czuje się jak Karaś w wodzie. Jej zainteresowania można by wymieniać długo. Przede wszystkim uwielbia każdego rodzaju wolontariaty – działa wszędzie, gdzie tylko może. Zróżnicowana, ambitna i aktywna społecznie. Zdecydowanie nie lubi nudy.

RafalKowalewskiRafał Kowalewski

KacperKsiazekKacper Książek

MichalNiewiadomskiMichał Niewiadomski

Mam 16 lat i jestem "radiowym świeżkiem". Interesuję się teatrem i różnymi rzeczami związani z aktorstwem oraz służbami mundurowymi, ale to zupełnie inna bajka. W sumie to jestem całkiem kontaktową i charyzmatyczną osobą, ale już nie mnie to oceniać. Do EZG przyciągnęła mnie panującą tu super atmosfera.

Mateusz NykielMateusz Nykiel

jakub olejniczakJakub Olejniczak

Uczeń szkoły średniej, o ile dobrze się będzie uczył, w końcu zostanie grafikiem. Zafascynowany udziałem w życiu społecznym. Człowiek, którego nigdy nie można zastać w domu, bo ten robi mu za hotel. Lubi rapcore, ostry rock i heavy metal. Interesuje się językami skandynawskimi.

DawidPrzygodzkiDawid Przygodzki

Jestem uczniem Gimnazjum Umiejętności Twórczych. Moje zainteresowania to przede wszystkim radio i muzyka. Od dawna prowadzę radio szkolne i czerpię przyjemność z wymyślania nowych audycji oraz projektów realizowanych z kolegami lub nauczycielami. Lubię również tworzyć i pisać teksty do amatorskich, trapowych kawałków, nagrywać i montować teledyski oraz zabawne materiały z gier.

Bartosz RutkowskiBartosz Rutkowski

Uczeń technikum o profilu technik cyfrowych procesów graficznych. Interesuję sie fotografią stąd wybór toku mojego kształcenia. Uwielbiam słuchać ostrzejszej muzyki i dobrego rocka, co ostatnio realizuję chodząc na koncerty. Poza tym jestem człowiekiem z pasją, w której się spełniam - mam oczywiście na myśli muzykę i foto.

Kuba SzymanskiKuba Szymański

Student filologii hiszpańskiej, basista, żeglarz i entuzjasta językowy. Ciągle w ruchu, pochłonięty kilkoma sprawami naraz. W radiu zajmuje się szeroko pojętymi kwestiami technicznymi.

Współpracujący:

marcin szczesniakMarcin Szcześniak

Chciał być astronautą, weterynarzem, tłumaczem języka angielskiego - ostatecznie drogi poprowadziły go w stronę dziennikarstwa. Człowiek o niecodziennych zainteresowaniach. Lubujący się w kulturze słowiańskiej i Kraju Kwitnącej Wiśni. Liberał muzyczny posiadający w swojej biblioteczce praktycznie wszystko - poczynając od muzyki klasycznej, po rock i metal, na współczesnej elektronice kończąc. Lubi relaks przy dobrym filmie lub grze komputerowej. Geek. Niezawodny surfer internetowy. Jego największym marzeniem jest odwiedzenie każdego państwa na naszej planecie.

kamilslawskiKamil Ślawski

Gimnazjalista. Uwielbia różnorakie sporty takie jak: piłka nożna, bieganie czy MMA. Postanowił dołączyć do EZG, by dalej się rozwijać i sprawdzić czy jest w tym dobry.

Katarzyna WinklerKatarzyna Winkler

Studenka Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Kocha muzykę, gra na flecie poprzecznym, flecie traverso oraz fortepianie. Uwielbia śpiewać i tańczyć. Należy do Zespołu Pieśni i Tańca "Boruta". W czasie wolnym pływa oraz czyta książki.

Na zawsze z nami:

aniazarzycka kAnna Zarzycka

Mama przekazała jej swój gen przygody. Z jej mlekiem wyssała zamiłowanie do podróży dalekich i bliskich. Po tacie w genach odziedziczyła pasję biegania z aparatem i robienia zdjęć. Kochała góry i wszystkie zwierzaki. Słuchaczka Zgierskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Pierwsza seniorka 60+ w historii serwisu EZG (to miejsce jest wolne, to się wpycha).

 

 

 

 

 

.

zgierz logopowiatzgierskimaszglos logoPJ RGB logo FIO1d 300x156grantstartmlodziez w dzialaniu rgbswissgrantslogo